niedziela, 22 marca 2015

#Somersby #ElderflowerLime // taste of summer

The Rolling Stones - Start Me Up


Niespodzianka!
A nawet dwie. Pierwsza to wpis ten sam w sobie (że się pojawia po 10 miesiącach agonii), a drugą jest ta oto widoczna na powyższym zdjęciu paczka cudownej urody, którą odebrałam jakiś czas temu od Lorda Somersby.
Równo rok temu dostałam podobny upominek z okazji pojawiania się smaku jeżynowego. Wtedy to, oprócz butelek pysznego piwa, otrzymałam podróżny zestaw blogera, tym razem natomiast jest to smak budzący wspomnienia z lata. Nowe Somersby Elderflower Lime ma lekki, orzeźwiający smak piwa połączonego z sokiem z bzu i limonki. Smak w pewnym stopniu przypominający szampana jest możliwe dość istotnym sprawcą tych moich wakacyjnych reminiscencji.
 Zaraz po kilku łykach wiedziałam, że dzień nie zapowiada się zbyt produktywnie, bo w głowie miałam już tylko plany kolejnych podróży. I skończyłam jak zawsze, gdy nie daję już sobie rady z rzeczywistością i natłokiem pracy, na stronach z wynajmem mieszkań, tanimi lotami i ofertami pracy za granicą. Mogę podziękować Somersby za najprawdopodobniej ostatnie słodkie lazy sunday przed zbliżającą się maturą, istniejącą w mojej świadomości jedynie jako pojęcie abstrakcyjne. 
Czytanie przewodników, spacery na street view w google maps, szukanie jak najtańszych mieszkań na airbnb, czy urządzanie w myślach mojego wymarzonego mieszkania, wybieranie obrazów i plakatów, jakie chciałabym powiesić w nim sobie na ścianach, tak samo jak układanie planu dnia mojego wymyślonego życia w Paryżu jest zajęciem, któremu poświęcam 80% (niekoniecznie wolnego) czasu. Czasami obawiam się, że objawem wczesnej schizofrenii mogą być rozmowy prowadzone po francusku godzinami w mojej głowie między mną, a wymyślonymi ludźmi. To samo dotyczy mojej autentycznej rozpaczy spowodowanej tym, że nie mam pojęcia jak przetransportować moje ukochane książki do nieistniejącego mieszkania.Zainspirowana słoneczną pogodą i rześkim smakiem piwa Somersby, wpadłam na pomysł pierwszy raz w tym roku wybrać się na rower. Zabrałam przewodniki i dwa piwa. Wyczyściłam cudowną holenderkę mamy i SAMA napompowałam w niej koła. Własnego roweru nie mam, bo od czterech lat uważam, że nie warto kupować nic mało mobilnego skoro i tak niedługo mam zamiar marzenie wyjechać i wprowadzić się do własnego mieszkania, najlepiej współdzielonego z moimi przyjaciółmi, w jakiejś pięknej, europejskiej stolicy. Niestety w trakcie robienia zdjęć okazało się, że całe powietrze z opon zdążyło uciec. I niech mi ktoś spróbuje zaprzeczyć, że jestem największym pechowcem świata.


Kompletny brak zainteresowania tą elektryzującą nowością wyraziła jedynie moja ekscentryczna kotka, która w momencie rozpakowywania paczki od Lorda Somersby zauważyła, że sufit jest tak interesujący, że można przypatrywać mu się przez mniej więcej 10 minut. 

FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas

4 komentarze:

 1. Fajna paczka :D Ja jednak nie lubię piwa :) Nawet smakowego. Zapraszam na nowy post :-) Pozdrawiam!
  bitherphobia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. You can wear a good cocktail dress with a cocktail golf club to a funeral
  bulletin. Cara Delevingne posed against a red background in a belted
  black dress for the beauty and makeup Spring 2014 campaign for Yves Saint Laurent.
  From the image shot, we knew he is successful, we also surprise he is only cost $9, the corrugated case can bear 136kg burden, it
  enough for a muscle guy ride it. Sleeveless dresses are halter dresses, strapless dresses and gowns dresses to name
  a few. The following suggestions if followed keenly might surely keep your Black dress fresh for a long time and you would surely be sizzling up in them every time you
  wear. Nowadays there are some modern techniques to remove it.


  Also visit my web site ... black dress at wedding reception

  OdpowiedzUsuń
 3. Nice photos :)
  BLOG M&M FASHION BITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
  Maria V.

  OdpowiedzUsuń
 4. There are laws in favour in the lender and in addition the borrower to stop loss
  in the money and also unreasonable and excessive rate
  of great interest Contessa Flaminio it's an undeniable fact - every typical filipino dreams of needing his or her own family,
  plus a destination to call home.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Zapraszam do obserwowania bloga.