niedziela, 27 kwietnia 2014

Postcards from Brussels


The 1975 - ChocolateWymiana, na której byłam na początku kwietnia odbywała się pomiędzy moim liceum, a szkoła z Wavre. Jest to mniejszej miejscowości niedaleko Brukseli, dlatego też stolicę Belgii podczas nieco ponad tygodniowego pobytu udało mi się odwiedzić dwa razy. Za pierwszym razem była to wycieczka organizowana, tylko dla grupy polskiej, nastawiona na zwiedzanie razem z nauczycielami polskimi i belgijskimi. Wspominałam już o tym odnoście moich wakacji sprzed dwóch lat: bardzo nie lubię zwiedzania całego miasta przez zaledwie kilka godzin z  marudzącą, zmęczoną i niezadowoloną grupą ludzi, z których każdy ma inne priorytety. Jedynym plusem było to, że naszym przewodnikiem był przemiły belgijski nauczyciel. 
Drugi raz był już następnego dnia. Tym razem pojechaliśmy wszyscy ze swoimi korespondentami i już bez nauczycieli. Skończyło się na frytkach, godzinie w wielkim antykwariacie i leżeniu na Grand Place. 
Nawet pomimo tego Bruksela bardzo mi się spodobała i,jak zawsze po takiej rozczarowującej formie zwiedzania, marzę tylko o tym, żeby jak najszybciej tam wrócić. Już z czwórką znajomych z mojej klasy rozpoczęliśmy planowanie wspólnych wakacji w Brukseli. Znaleźliśmy już sobie nawet idealne, przepiękne i tanie mieszkanie. Teraz już tylko zamartwiamy się kwestią znalezienia pracy, a ja boję się nawet zacząć pisać CV, do którego nie mam kompletnie co wpisać. 

FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas

sobota, 12 kwietnia 2014

Brussels // Outfit Post (without any comment because i'm dumb)


The Doors - Hello, I Love You


Przepraszam, nie jestem w stanie nic pisać. Ewentualnie mogę zaprosić na swojego snapchata, gdzie daję darmowe popisy swojej głupoty.

find me on snapchat: mariannerenoir((w e a r i n g: vintage jacket, oversized gray sweater and burgnudy skirt from allegro.pl, DeeZee cut out boots, backpack and watch from vintageshop.pl, Brylove sunnies, vintage ring )) 

FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas