sobota, 9 listopada 2013

Colors of Autumn


Flight Facilities - Clair De Lune (feat. Christine Hoberg)


Uwielbiam jesień. Cieszę się każdymi kolejnymi spadkami temperatur, wraz z którymi mogę zakładać kolejne warstwy ubrań. Zbieram wszystkie kasztany i rano zabieram je wszystkie dla siebie zanim zrobią to dzieci z podstawówki sąsiadującej z moją szkołą. Tak samo uwielbiam też kolory jesieni. Wszystkie odcienie i intensywności zielonego, czerwieni, brązów, szarości i żółtego. Dlatego też jesienią nie jest mi trudno zamienić się w kameleona.(( fot. Ewa Falczewska // w e a r i n g: Brylove retro glasses, H&M knitted beret and scarf, vintage jacket, New Look floral dress, vintage mustard scarf, Ronkone navy green boots, H&M H&M golden bracelet, Zara satchel bag )) 

FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas

czwartek, 7 listopada 2013

Favourite Colors // Navy Blue Hat and Retro Glasses with Vintage Shirt and Leather Jacket


Connan Mockasin - Hey ChocolateMam dwie grupy swoich ulubionych kolorów. Pierwsza to czarny, czarny, czarny i szary, a do drugiej należą wszystkie szlachetne i głębokie barwy takie jak granatowy, szmaragdowy, burgundowy, ciemne odcienie fioletu i brązu, a z jaśniejszych - musztardowy, czy ciepły, karmelowy beż. Bardzo lubię wzajemnie je łączyć, tak jak w tym wpisie. Od dawna szukałam granatowego melonika takiego jak ten. Dlatego, gdy go zobaczyłam, kupiłam go bez zastanowienia. W kurtce mojej mamy najchętniej chodziłabym w niej ciągle. Przeszkadza mi jedynie to, że szerokie rękawy nie są zbyt wygodne przy codziennym noszeniu dość ciężkiej torby. Jest jedną z moich ulubionych rzeczy, które jej zabrałam. Koszulę za to odkryłam dość niedawno i dopiero zaczynam się nią cieszyć.(( fot. Ewa Falczewska // w e a r i n g: H&M navy blue bowler hat, Brylove retro glasses, vintage 90's leather jacket and shirt, H&M blue jeans, Zara moccasins, Pan Tu Nie Stał eco bag, vintage silver rings )) 

FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas

poniedziałek, 4 listopada 2013

October on Instagram // FW Poland, FW Afterparties, Places To Go in Łódź, My Cats and Stuff

Jedyne na co miałam siłę przez ostatnie kilka dni to leżenie w łóżku z laptopem i bezmyślne oglądanie True Blood sezon za sezonem. Przez moją chorobę znowu odkładam publikację tekstu odnośnie pokazów fashion weeka i czuję się z tym bardzo głupio, bo w końcu minęły już ponad dwa tygodnie (w co trochę trudno mi wierzyć - mentalnie mam 80 lat i czas mija mi bardzo szybko). 
Jakoś jednak zebrałam się sobie i z ogromnym wysiłkiem oderwałam się od nowego ulubionego sezonu (a było to naprawdę bardzo trudne - Eric pojawia się coraz częściej!!!) i stworzyłam instagramowy mix października. Brawa dla mnie. Such challenge! Wow!

follow me: @monikatanas

FASHION WEEK POLAND

FASHION WEEK x MAŁY PIKUŚ AFTERPARTIES

FASHION WEEK x K MAG x PUMA x ŻUBRÓWKA AFTERPARTYPWSFTViT w ŁODZIBREADNIADRUKARNIA SKŁAD WINA & CHLEBAMEBLOTEKA YELLOWPIKNIK / COLUMBUS CAFELIGHT MOVE FESTIVAL / FESTIWAL KAWY w OWOCACH I WARZYWACHRANDOM STUFFFIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas