wtorek, 26 lutego 2013

Wool and Leather.Perseus - Russian Girlfriends


Pomimo tego, że większość rzeczy w mojej szafie jest czarna, to nadal nie mam żadnego zimowego płaszcza w tym kolorze. Ten który mam na sobie bardzo lubię, ale jednak bardziej pasował do żółtych jesiennych liści niż do śniegu. Ze skórzaną kurtką pod spodem okazuje się, że możne on nadawać się do noszenia nawet przy mniej ciekawych temperaturach, a przy okazji wygląda o wiele ładniej.
Zauważyliście, że najczęściej buty mają srebrne wykończenia (ozdobne suwaki, ćwieki, etc.), a torby - złote? Ostatnio dostałam prawdziwej obsesji na tym punkcie (to na pewno pierwsze stadium nerwicy natręctw, 100%). Przeszukując oferty różnych sklepów internetowych natrafiałam ciągle na ten sam schamat. W końcu na fleq.pl znalazłam ładną torbę ze srebrnymi suwakami, która - nie ukrywam, że nie wiem - jest "inspirowana" genialnym i niezwykle popularnym modelem od Céline.
(( w e a r i n g: Zara spiked hat, New Look floral dress, vintage leather jacket, vintage woolen coat, fleq.pl phantom tote bag, ebay wedges, silver watch bought in Spain, Romantica spiked bracelet, ebay black thong bracelet, CCC blue ring, big silver ring with skull from edibazzar.pl ))

Do wykonywania zdjęć publikowanych na tym blogu angażuję przeważnie, z kilkoma tylko wyjątkami, moich znajomych albo moją mamę ;D Chciałabym choć trochę przestać ich męczyć, a może przy okazji poprawić trochę jakość. 
Jeśli jest ktoś, kto chciałby pomóc mi w przygotowywaniu zdjęć dla tego bloga to prosiłabym o kontakt np. w wiadomości na facebooku (moje prywatne konto <tutaj>, strona bloga <tutaj>)  lub przez maila: monika.tanas25@gmail.com 


FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas

czwartek, 21 lutego 2013

GAGAMODELS' Casting


Moods - Love Is Real


W ostatnią sobotę miałam okazję wziąć udział w łódzkim castingu GAGAMODELS. Był on częścią ogólnopolskiej akcji Polskie Bloggerki Szukają Top Modelek, o której pisałam już wcześniej. 
Do Coffeeheaven przy rynku w Manufakturze przyszło 15 osób, z czego 3 przeszył do dalszych kwalifikacji. Im, jak i uczestnikom z reszty Polski, bardzo kibicuję i życzę sukcesów w modelingu! 
Przy okazji miałam również możliwość poznania przemiłych i bardzo pozytywnych ludzi, z którym bardzo przyjemnie spędziło mi się te 5 godzin ;D 


Na zdjęciach: Oliwia z variacje, Krysia i Asia z GAGA Team, przepiękna modelka Kamila, model Ernest oraz uczestniczki castingu.

FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas

niedziela, 17 lutego 2013

Worker boots with vintage floral dress and quilted bag


XXYYXX - Northern Lights


Sama długa, luźna sukienka w kwieciste wzory połączona z workerami kojarzy mi się trochę grunge'owo. Poprzez dołączenie do tego zestawu rzeczy niekoniecznie do siebie pasujących, czyli futra, pikowanej torebki na łańcuszku i wyrazistej biżuterii otrzymałam wygląd bardziej w stylu vintage i o to właśnie mi chodziło.
Wiem, że skróciłam sobie nogi, pogrubiłam się i ogólnie zniekształciłam sylwetkę, ale po prostu lubię ubierać się właśnie w taki sposób. Podobają mi się rzeczy niepasujące do siebie; markowe, używane, czy vintage zestawione razem ze sobą. Zakładam warstwy swetrów pod marynarki, kurtki i płaszcze. Uwielbiam styl sióstr Olsen, Abbey Lee Kershaw, Kate Moss, czy Sienny Miller kojarzący mi się z taką właśnie zaplanowaną nonszalancją.


(( w e a r i n g: vintage floral dress, nn quilted bag, H&M worker boots, nn silver watch bought in Spain, CCC blue round ring, vintage blue ring bought in Turkey, ebay belt ))

FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas

sobota, 9 lutego 2013

POLSKIE BLOGERKI SZUKAJĄ TOP MODELEK / GAGAMODELS EVENT


16 stycznia GAGAMODELS rozpoczyna wielką akcję castingową z udziałem blogerek w całej Polsce.

Poszukujemy dziewczyn od 170 cm - 182/183 cm wzrostu, od 13 do 25 roku życia oraz chłopaków od 183 do 190 cm wzrostu w wieku 16 - 30 lat. Uczestników i uczestniczki prosi się jedynie o ubiór dobrze pokazujący sylwetkę i przyjście bez makijażu. 
Efektem castingów będzie opublikowana w magazynach VIVA i VIVA! MODA sesja zdjęciowa. Najpiękniejsze nowe twarze, wraz z blogerkami i top modelką JAC spotkają się razem w studio, a za obiektywem stanie znakomity fotograf Piotr Porebsky.
Więcej szczegółów: kasiasawicka.blogspot.com

Razem z Olivią, od godz. 13:00, czekamy na Was w łódzkiej Manufakturze, w kawiarni Coffeeheaven. :)


FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas