sobota, 29 grudnia 2012

Christmas gifts


(( Coco Mademoiselle Chanel perfume, Exeptionnel de Chanel mascara, Chanel Poudre Universelle compact powder ))  

wtorek, 25 grudnia 2012

Vintage fur coat and cute beige dress


XXANAXX - Disappear 


Chociaż butów typu emu nigdy nie uważałam za jakieś piękne to jednak nie wyobrażam sobie zimy bez nich. Przy mrozach jakie mamy obecnie są jedynymi, w których nie jest zimno mi w stópki
Ostatnio jakoś bardziej zwracam uwagę na to jak łączę ze sobą kolory, a na punkcie łączenie złotego ze złotym i srebrnego ze srebrnym dostaje jakiej paranoi. Tutaj bardzo podoba mi się jak współgrają ze sobą przygaszone odcienie szarości i brązów.


(( w e a r i n g: vintage fur coat, ebay retro dress, Parfois bag, H&M hat, Reserved scarf, New Look shoes, vintageshop.pl wings ring, golden Geneva watch from edibazzar.pl, handmade gloves bought in Zakopane )) 


FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas

niedziela, 16 grudnia 2012

Pastel Doll.


Grimes - Vanessa


Czarny i pastelowy, czy pudrowy róż są chyba jednymi z moich ulubionych kolorów jeśli chodzi o ubrania. Połączyłam je razem ze sobą uzyskując prosty, wręcz szkolny zestaw (włosy przemilczę).
Aby wygląd przesłodzonej idiotki był dopełniony, we włosy włożyłam opaskę z kokardką, którą kupiłam jakieś wieki temu w H&M Kids. Czy ktoś jeszcze pamięta ten cały szał wokół niej kiedy nosiły je praktycznie wszystkie bloggerki? Od razu widzę w niej Panią Ekscelencję, co patrząc na jej obecny styl, wydaje mi się wręcz absurdalne.

PS Jak zwykle jestem na czasie publikując zdjęcia w trenczu, odkrytych koturnach i z liśćmi na drzewach. Jak patrzę na deszcz za oknem i znikający śnieg to jednak trochę mi smutno, że nie pobiegłam robić zdjęć od razu jak spadł.(( w e a r i n g: Zara trench coat, nn pastel pink casual shirt, H&M pink leather skirt, Deichmann 5th Avenue wedges, CCC ring, New Look necklace, Romantica bracelets, eBay satchel bag, H&M Kids hair band, KappAhl floral shawl, nn silver watch bought in Spain ))


FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas

sobota, 8 grudnia 2012

Blue Jeans (Subb-an Remix) | Lana Del Rey


Lana Del Rey - Blue Jeans (Subb-an Remix)


Comme vous changez votre maquillage, changez aussi la couleur de vos cheveux, ale jako, że makijażu raczej nie zmieniam pozwoliłam sobie zastosować się do sloganu Coloral z lat 50' dodając odpowiednie dodatki, czyli do pastelowych włosów - pastelowa torba! Poza tym małym -szaleństwem- prezentuję dość oczywiste połączenie jeansów i topu z wysokimi litami i srebrną biżuterią. Za przecudowne zdjęcia dziękuję Dominice Michałek


(( w e a r i n g: vintage coat, 'change the channel' misbehave  tank top, sh jeans, ebay pastel pink satchel bag, nn watch bought in Spain, silver ring and bracelet with skulls from EdiBazzar, vintage bandana, DeeZee  lita shoes ))


FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas