niedziela, 30 września 2012

Me as 60-years old lady.


The Chordettes - Mr. Sandman

Nie raz już mówiłam, że uwielbiam styl retro i ubrania vintage. Jak babcia uwielbiam się też ubierać na co dzień, co udowodniłam też kilka razy na instagramie ;D 
Nie mam niestety szczęścia do second handów, ale za to mam dostęp do starych ubrań moich rodziców i babci, ale jestem też genialnym internetowym wyszukiwaczem. Jeśli chcę to mogę znaleźć wszystko. Właśnie takim sposobem natrafiłam na allegro na sukienkę Windsmoor, która mam na sobie. Jest prawdziwym unikatem, a wylicytowałam ją za niewielkie pieniądze. 


(( w e a r i n g: nn nerd glasses, retro earings from Rossmann, nn vintage jacket, Windsmoor vintage dress from allegro.pl, nn vintage bag, Deichmann flats ))

FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas

niedziela, 23 września 2012

Last Days of Summer.


Metronomy - The Bay

Bluzki w paski i plisowane spódnice kojarzą się jednoznacznie z latem. Jednak w połączeniu z brązem i złotymi dodatkami wpasowują się w ten przejściowy moment, kiedy piękne słoneczne dni przeplatają się z zimnem i ulewami. 
Długie spódnice pokochałam na nowo podczas tych wakacji, a wszystko dzięki kompleksom. Najlepiej czuję się w workowatych sukienkach wyciągniętych z szafy mamy połączonych z jeansową kurtką lub swetrem taty. Szczerze powiedziawszy cieszę się na jesień. Tęskniłam w wakacje za swetrami i wszystkimi innymi ubraniami pod którymi można się ukryć. 


(( w e a r i n g: KappAhl stiped shirt, Reserved belt, nn skirt, Zara satchel bag, Deichmann sandals, H&M cat eye retro sunglasses, ebay necklace, H&M golden bracelet, ebay ring ))


FIND ME ON FACEBOOK, TWITTER, TUMBLR, BLOGLOVIN' AND INSTAGRAM @monikatanas