czwartek, 29 marca 2012

Looking for a leather jacket. Quelle horreur!


Kings Of Leon - Sex On Fire


Gdy jakiś tydzień temu w końcu na poważnie wzięłam się za szukanie skórzanej kurtki nie wiedziałam, że stanie się to dla mnie takim udręczeniem. Nie żartuję mówiąc, że mam przekrwione oczy od czasu spędzonego przy komputerze na przeglądaniu milionów stron na eBayu.
Zawsze najlepiej wychodzą mi zakupy nieplanowane. Gdy nagle coś zauważam i kupuję bez planowania tego wcześniej. W przypadku, gdy szukam czegoś konkretnego ideał, który stworzyłam sobie sama w mojej wyobraźni podąża za mną uparcie przekreślając wszelkie szanse zdecydowania się na cokolwiek. Jeszcze tylko jakieś sto tysięcy kolejnych przejrzanych stron, kolejne internetowe sklepy, których pełen asortyment będę znać na pamięć (no bo jakże mogłabym chociaż nie zerknąć w zakładkę 'shoes' lub 'dresses'?!) i poddam się. Skończę bez kurtki, bez siły, z herbatą na przemęczonych oczach prześladowana we własnej wyobraźni przez klasyczną, prostą, czarną ramoneskę o długości do bioder, z ćwiekami na kołnierzu, albo ozdobioną przez bliżej nieokreślone "coś" - oryginalne i przykuwające uwagę.

Kilka modeli, które udało mi się wyłowić spomiędzy milionów:
eBay, US $59,99 

eBay, US $159,99


eBay, US $69,99


eBay, AU $79,99


allegro.pl, 150 zł
Jak na razie jestem najbliższa kupienia właśnie jej. Dobrze robię?


Zara, 599 zł

Nasty Gal, $88.00

H&M/allegro.pl, 319 zł
***
Dobrze, że chociaż z torbą nie miałam problemów. Już ją kocham!
eBay

wtorek, 27 marca 2012

All I Want.


Viadrina - All I Want


Miniony tydzień dzięki trzem wolnym dniom cudownie sprawił, że nie mam siły i ochoty na nic. Razem z Roksaną zdecydowanie nie nadajemy się do szkolno-porannego życia, co stwierdziłyśmy dzisiaj na pierwszym francuskim. Nie ma to jednak jak godzinny rytuał jedzenia śniadania, a nie pośpiech przed wyjściem o 6 rano. Barbarzyństwo. Czy tylko ja tak mam, że zaczynam normalnie funkcjonować ok. 22:00?

(( fot. Dorota D. / EDP ))

(( fot. via FLAVOR  // wearing: no name blazer, misbehave shirt, no name quilted bag, allegro.pl shorts))

(( fot. Marcin U. jakość kalkulatora ♥ // wearing: Mango coat, H&M scarf)

sobota, 24 marca 2012

Something About the Fire.


Adele vs. Daft Punk - Someyhing About the Fire (Carlos Serrano Mix)


W szortach i dużych swetrach czy t-shirtach przechodziłam całe gimnazjum. Teraz noszę się tak zdecydowanie rzadziej, ale nadal czuję się dobrze w takim zestawieniu. Przede wszystkim jest wygodnie. Prezentuję wybitną przeciętność, ale - jak mówiłam w poprzednim poście - nie lubię przebierania się do zdjęć.
Eko-torby na zakupu szukałam na początku roku - bezskutecznie. Wszystko, co zasługiwało na uwagę kosztowało zdecydowanie za dużo. Na tę ze zdjęć poniżej natrafiłam przypadkiem na zakupach w Almie. Pani Ekscelencja kupuje pierścionki w Castoramie, a ja torby w delikatesach.

Ostre zdjęcia! Czyli z aparatem wszystko w porządku. Uff.

(( wearing: vintage no name coat, no name sunglasses, no name oversized sweater, fluo Solar scarf, shopping bag bought in delikatesy Alma, denim Bershka shorts, no name tights like knee-highs, studded boots from Deichmann, rings from Glitter, Rossmann and no name, allegro.pl cross necklace ))

Zapraszam też na mój profil na stylio.pl, gdzie moja stylizacja z poprzedniego postu została niedawno wybrana jako DAY BEST.