środa, 29 lutego 2012

Ubierz Alles! Fotorelacja.

GusGus - Over (Original Mix)


O Ubierz Alles pisałam trochę już wcześniej (tu i tu), więc tylko w ramach powtórzenia powiem, że od piątkowego inauguracyjnego wernisażu do sobotniego after party, OFF Piotrkowska Center stało się showroomem kilkudziesięciu polskich projektantów. Zaprezentowali się:

1. Cahlo 
2. Domi Grzybek 
3. Dominika Naziębły 
4. Animal Kingdom 
5. cock'nbullstory 
6. Litfashion 
7. Lucima 
8. Pogo 
9. Excellent glory 
10. Zofia Lisiewicz 
11. Odiotees 
12. rush dnm 
13. Neovintage 
14. Neogotik 
15. Karolina Gerlich 
16. ooh!Andy 
17. Lukato 
18. Creme de la Creme 
19. Minimaliliving 
20. bola 
21. Pan Tu nie Stał 
22. Egzul 
23. Raven shoes
24. Youth Skateboards 
25. Lando 
26. Dziedzic Pruski 
27. Pracownia MituMitu 
28. Rilke 
29. Klaudia Rozwadowska 
30. Agata Dziurgot - Vintage Kreacje 
31. Karolina Kulicka- Trashion 
32. Goszka 
33. Style Laundry 


Za najciekawsze z powyższych uważam raczkujące Vintage Kreacje, a także szeroko znane Neogotik. Te pierwsze przyciągają różnorodnością 'ubrań z duszą', te drugie swoimi znakami rozpoznawalnymi - ćwieki, streetstyle, trochę żula, trochę artysty, ciekawe formy, prostota kolorów. 
Oczywiście nie mogę nie wspomnieć o łódzkich dumach jakimi są - Neovintage startujące z nowym projektem - Neo Kids oraz koloryzujące szare wspomnienia PRL-u Pan Tu Nie Stał
Za to OdioTees dziękuję za świetną piątkową imprezę w Małym Pikusiu. Ich farbowane koszulki unisex też przyciągają uwagę - niepowtarzalne, cudownie niechlujnie. 
Co jednak najbardziej do mnie trafiło to genialna biżuteria i cudowne torebki od Ooh!Andy. Pierścionek Skull's Brain jest moją obsesją. Szkoda tylko, że obecnie nie stać mnie na niego. I to jest jedyny minus... 


Oceńcie sami. Enjoy! 
 (fot. Mariusz Jabłoński Fotografia) 

( fot. Roksana K.

niedziela, 26 lutego 2012

Day After Ubierz Alles. ♥

Sialalallalala. Fotki z kamerki ZAWSZE SPOKO.

Bombay Bicycle Club - Always Like This


Po najbardziej wyczekiwanym weekendzie lutego pozostały mi już tylko zdjęcia, wspomnienia i nowa energia. Więcej takich imprez jak piątkowa, więcej takich wydarzeń w Łodzi jak sobotnia czwarta edycja Ubierz Alles! Krótką fotorelacją wraz z opiniami postaram się wstawić jutro - teraz pochwalę się tylko tym, co udało mi się wtedy kupić od Vintage Kreacje.

wtorek, 21 lutego 2012

We walk (through the snow).


The Ting Tings - We Walk


Ostatnia porcja zdjęć jeszcze z Białki. Brakuje mi śniegu, snowboardu, siły i chęci. Nie mogę tylko doczekać się weekendu kiedy to w Łodzi miejsce będzie miała kolejna edycja Ubierz Alles. (oficjalnie tu i tu).

Jest to cykl imprez mających na celu promowanie młodych projektantów mody, streetwear, designu. Wydarzenie połączone jest z pokazami autorskich kolekcji, showroom z możliwością zakupów niewątpliwie niebanalnych rzeczy w miarę przystępnych cenach. Ubierz Alles to także koncerty, świetne aftery, wernisaże, wystawy fotografii... 24 i 25 lutego będą więc zdecydowanie dniami, kiedy to cieszę się z tego, iż mieszkam w Łodzi, gdzie znajdują się ludzie starający się promować unikatowość, uciekać od masowości i iść w stronę dobrego designu.
Jest tu ktoś, kogo mogę spotkać w piątek lub w sobotę w OFF Piotrkowska Center? :3

(( wearing: H&M leggins, H&M scarf, No name beanie, Billabong coat, No name gloves, H&M tunic, H&M leggins, H&M boots, New Look jumper ))


sobota, 18 lutego 2012

Frühling in Paris. Rammstein.


Cudownie marnuje cały weekend w domu na marzeniu, oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki. Błagam niech mnie ktoś jutro gdzieś wyciągnie! Dziwaczeję słuchając godzinami jednego utworu. Zauważyłam, że nie umiem normalnie słuchać muzyki. Syndrom Zapętlania Jednego Utworu godzinami skutecznie wygania wszystkich z mojego pokoju po jakiś 5 odtworzeniach. Nie mam ulubionego wykonawcy, czy zespołu. Nie ograniczam się do jednego gatunku i słucham wszystkiego.
Teraz Rammsteinowe Fruhling in Paris, odtwarzane miliony razy w ciągu dnia zastąpiło irytujące już wszystkich Somebody that I used to know. 
Może ktoś uzależni się razem ze mną? Na zachętę do piosenki dodaję moje ulubione zdjęcia związane z zespołem i Panami z Rammstein. No dobra, przeważnie z Tillem Lindermanna. Nie moja wina, że go uwielbiam.PS. Jakie macie opinie na temat nowego nagłówka?