sobota, 31 grudnia 2011

HAPPY NEW YEAR! ♥

MUSIC: Designer Drugs - Drop DownHAPPY NEW YEAR! ♥


Brakuje mi już tylko 2 osób do pierwszej setki 'lajków' na facebooku. Pomóżcie mi do niej dobić jeszcze przed północą! PROOOOOSZĘ!

sobota, 24 grudnia 2011

Joyeux Noël!

MUSIC: Wham! - Last Christmas

John Lennon - Happy Christmas (War Is Over)

Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You

Ella Fitzgerald - Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!
JOYEUX NOEL!
MERRY CHRISTMAS
MERII KURISUMASU!
VROLIJKE KERSTMIS!
FROHE WIHNACHTEN!
BUON NATALE! 
FELIZ NATAL!
M.HYPE IT!

piątek, 23 grudnia 2011

'Who do you love? I wanna know, I wanna know.'

MUSIC: Museum of Bellas Artes - Who Do You Love?


Crystal Fighters - Follow


Oj, nie tak miał wyglądać mój tydzień przed świętami. Miał być śnieg i Last Christamas w słuchawkach podczas jazdy tramwajem ( tymczasem było siedzenie w domu i przyjaźń z ketonalem. Dobrze, że chociaż dzisiaj mogłam już normalnie przyjść do szkoły i obżerać się na świątecznym spotkaniu razem z moją klasą. Om nom nom nom.

Koniec grudnia, święta, czerwony sweterek w renifery i grube, wełniane rękawice, które przywiozłam w zeszłym roku z Zakopanego idealnie wpasowują się w atmosferę. Trochę słodko, trochę przedświąteczny kicz. Tak jak na ulicach. MERRY CHRISTMAS! 


((  fot. Roksana K./Ania K.  //  wearing:   H&M dress,   Zara bag,   Mango coat,   New Look scandinavian sweater,  Deichmann shoes,   gloves bought in Zakopane,   H&M scarf,   no name silver ring,    blue ring bought in Turkey,    Glitter ring.  )))


+ traumatyczne wspomnienie nauki do egzaminu ustnego z francuskiego. brrr. 


HYPE IT, please! 

niedziela, 18 grudnia 2011

INSPIRATIONS.

MUSIC: Siriusmo - High Together


W odpowiedzi na pytanie: buty z ostatniego posta kupiłam w New Look pod koniec sierpnia i kosztowały ok. 100 zł :3
Jeśli macie jakieś pytania - pytajcie. Naprawdę dziękuję za każdy komentarz!

Teraz trochę inspiracji, a jeszcze w tym tygodniu postaram się wstawić kilka postów ze stylizacjami, żeby jakoś nadrobić braki, które sobie narobiłam.
+ stary outfit na lookbooku. HYPE IT, please! 


czwartek, 8 grudnia 2011

'Perdue parmi ces gens qui me bousculent étourdie, désemparé'. ♥

MUSIC: Edith Piaf - Sous le Ciel de Paris

Edith Piaf - La Foule

Yann Tiersen - J'y suis jamais alle


Ostatnio za każdym razem, gdy znajduję się w jakiejkolwiek galerii handlowej absolutnie nic mi się nie podoba. Wszystko nieciekawe, nijakie. Jeden wzór powielony miliony razy, ten sam krój i styl, a na ulicach co druga osoba wyglądająca tak samo. W dodatku ceny nijak mające się do jakości. Chyba się starzeję, bo pamiętam jak jeszcze nie tak dawno temu każdej wizycie w pierwszej lepszej sieciówce towarzyszyły ogólne zachwyty, ochy, achy. Ogólne 'mom, please!' i 'Boziu, ześlij pieniążka'.
Za to pokochałam internetowe zakupy. Cały czas odkrywam nowe interesujące sklepy, albo poszczególnych sprzedawców z eBay'a i allegro.pl. Sukienka z tego posta jest pierwszą rzeczą, którą udało mi się samodzielnie wylicytować. Przejęcie i ekscytacja. Nawet nastawiłam sobie przypomnienie w telefonie na 15 minut przed końcem aukcji. Było warto. Na metce ma napisane Windsmoor, a z tego co przeczytałam ubrania tej marki tworzone są od 1933 roku i tak się zastanawiam, z którego pochodzi moja...


(( wearing:  New Look shoes,    Quileted no name bag,    H&M mustard scarf,   Windsmoor vintage dress from allegro.pl,    No name tights,    No name vintage coat - my mum's,   H&M red beret, H&M gloves - faux leather with faux fur ))