niedziela, 25 września 2011

Dimanche, 25 Septembre 2011.
Salut!


W planach miałam wstawić inne zdjęcia, ale w międzyczasie mi i Roksanie trafiła się sesja z cudowną Dorotą Deka. Zdjęcia co prawda sprzed tygodnia, ale dostałam je dopiero niedawno. Tak to jest, gdy trzeba się uczyć francuskiego!
Jutro moja szkoła bierze udział w Dniu Języków Obcych w łódzkiej Manfakturze. Będą ciastka z francuskimi powiedzeniami wykonane przeze mnie, Igę i Anie. Będzie trójkolorowo!

Śliczna Roxi 

__________________________
Moi:
spódniczka/skirt - ze starej sukienki, DIY
top - H&M
buty/shoes - New Look
torebka/bag - no name i New Look
sweter/sweater - KappAhl
pierścionki/rings - Rossman i pamiątka z Turcji ;)
łańcuszek/necklase - New Look 
chusta/shawl - KappAhl

spódniczka/skirt - H&M
bluzka/blouse - H&M
buty/shoes - New Yorker


wtorek, 13 września 2011

Mardi, 13 Septembre 2011.

From Italy with love. 
Prześliczni młodzi Włosi. Ach!
Monreale obok Palermo, w którym od razu się zakochałam. 
Oglądając te zdjęcia marzę, tylko o tym by móc tam wrócić. To były naprawdę świetne wakacje. Rzym, Wenecja, Sycylia sprawiły, że zakochałam się totalnie. Nie mogę się już doczekać, gdy za rok będę uczyć się włoskiego w szkole. Piękny język, cudowni ludzie. Pozytywni, otwarci, optymistyczni.
Tymczasem jest już po drugiej w nocy, a ja znowu mam jutro 5 (?) francuskich. Sama chciałam klasę dwujęzyczną to teraz mam, ale nie żałuję. Wolę mieć 19 lekcji francuskiego na tydzień, niż dwie chemii, czy fizyki. Brrrr. Jak dobrze, że przez ten rok ucieknę od tego. Nie rozumiem tylko, czemu Technologię Informacyjną będę miała, aż przez wszystkie cztery lata. Jutro mam sprawdzian z wiedzy z gimnazjum, czyli z rzeczy o których nie mam pojęcia. Fuck it.

Może niedługo uda mi się namówić kogoś na zdjęcia. Trzeba pokazać coś nowego, świeżego, a nie startuję z wakacyjnymi sentymentami i starociami. Chciałabym zaprezentować mój strój z sobotniego Skins Party. Będzie niekompletny, bo pozbawiony skradzionej na tej imprezie kurtki. Mojej ukochanej, skórzanej kurtki. Tęsknię za nią. Złodzieju umrzyj! ;< Nie żałuję jednak niczego z tamtej nocy. To były zdecydowanie najbardziej szalone godziny w moim życiu.

___________________________
sukienka w kwiaty - New Look
sukienka z falbankami - H&M
baleriny - no name
trampki - converse
BAD T-shirt - MISBEHAVE! 
szorty - Levi's DIY (allegro.pl)
torba - restyle.pl

PS. Poniosło mnie z tymi zdjęciami, ale naprawdę ciężko jest wybrać kilka zdjęć z kilkuset ;D